Форвард

Тур

 +38 (098) 448 75 44

 +38 (050) 448 75 44

СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР

gallery/отдых-в-китае-на-хайнань
gallery/48b3a627dfeb5a01538d1ddab94a0080af8b5189
gallery/хайнань
www.000webhost.com

Наші туристи звикли літати в Єгипет, Туреччину, Таїланд, Шрі-Ланку, тому давно хотілось щось свіженького!

Тому презентуємо Вам абсолютно новий БЕЗВІЗОВИЙ НАПРЯМОК!

О.Хайнань, Китай!!!

Що ж це за курорт і з "чим його їдять?"

Отже, Хайна́нь — острів в Південно-Китайському морі; територія Китаю. Відокремлений від материка протокою Хайнань.

Клімат вологий субтропічний, тропічний. Опадів до 3000 мм на рік. Середньорічна температура повітря — + 24°С, води — + 26 °С. Більше 300 днів на рік стоїть ясна сонячна погода.

Головні курорти, на яких люблять відпочивати туристи Дадунхай, Санья бей, Ялунбей.

Ялунбей-курорт був відкритий для відпочинку високого класу! Це найвіддаленіший курорт острова, проте саме там найчистіше море, пляж та неймовірно зелена природа, однак тут ми рекомендуємо купляти харчуванням дворазове або триразове. тому що в цьому місті немає багато інфраструктури!

Дадунхай-один з найпопурніших курортів цього острова! Любителям активного відпочинку рекомендуємо! Оскільки тут Ви точно знайдете чим зайнятись: багато ресторанів, барів, розваг, які працюють цілодобово. І ціни приємні!

Санья бей-берегова лінія йде вздвовж 25 км, тут найбільше відпочивають самі китайці, тому якщо Ви хочете тиші-Вам точно не сюди! Все узбережжя всипано барами, морськими ресторанами і міжнародними мереживими готелями. Обовязковим місцем для відвідування являється ринок. на якому можна купити морепродукти, жемчуг.

В кожний з цих міст можна дібратись на швидкісному потязі!

Тепер трошки про місцеву їжу! Всі ми знаємо страву курку по-пекінськи, неймовірно смачні зупи, китайські делікатесь і все це ми зможемо спробувати на цьому острові за досить доступними цінами! Але будьте обережні, китайці любять готсру їжу, то ж перед ти м як замовляти уважно прочитайте меню)

Отож, обирати Вам!

www.000webhost.com